Kérjük, ajánlja fel adója 1%át!

2023.08.31. / Hírek
Kérjük, ajánlja fel adója 1%át!

Kérjük, ajánlja fel Egyesületünk számára adója 1%-át!

 

Adóbevallásunk elkészítésekor minden évben rendelkezhetünk a befizetett adónk 1+1 százalékáról. Mindkettőt magukat adományok segítségével fenntartó szervezeteknek ajánlhatjuk fel, az elsőt civil és nonprofit szervezeteknek (alapítványoknak, egyesületeknek, közhasznú társaságoknak stb.), az utóbbit Magyarországon bejegyzett egyházaknak vagy az Országgyűlés által kijelölt kiemelt előirányzatnak. A felajánlott összegek nem kerülnek be az államháztartásba, hanem egyenesen a kedvezményezetteknek utalják át őket.
A szervezetek a befolyt összegek maximum 30%-át fordíthatják a működésük finanszírozására, majd a NAV felé be kell számolniuk a befolyt pénz felhasználásáról.

Adója 1%-ának felajánlása nem kerül semmibe, de óriási segítség az alapvetően nem piaci alapokon működő vállalkozások, így Egyesületünk számára is.

Mindenki és a legkisebb összeg is számít, ezért kérjük rendelkezzen Ön is az adója 1 százalékáról!

ADÓ 1%

Alapítvány a Gyermek és Ifjúsági Sportért adószám: 18323698-1-41

 

Legutóbbi bejegyzések